8 Redenen om over te stappen naar Oracle Database 23ai
Geplaatst op: 4 juli 2024 • Peter de Vaal • Nieuws

Wanneer er een nieuwe release van de Oracle database uitkomt, is het vaak verleidelijk om even te wachten met overstappen. Soms ontbreekt het budget of krijgen andere zaken voorrang, waardoor een upgrade wordt uitgesteld. Het overslaan van de eerste release om kinderziektes te vermijden, of terughoudendheid door nieuwe functionaliteiten, kunnen ook redenen zijn.

Soms schrikt ook de marketing van Oracle over nieuwe functionaliteit af: “Moeten we nu ineens alles anders doen?” Ook al zit nu AI in de naam, alleen als je van Artificial Intelligence-mogelijkheden gebruik wilt maken heeft dit betekenis, voor de rest werkt de database zoals je altijd gewend was.

Wij zijn ervan overtuigd dat de tijd rijp is om over te stappen op Oracle’s nieuwste databaseversie. Lees hierover in onze whitepaper.

 

Nieuws

Vacature AI Consultant

27 mei 2026 • Transfer Solutions

Gemeente Den Haag kiest voor OCI

6 mei 2026 • Transfer Solutions

Meer nieuws

Blog

Grip op IT is geen toolingvraagstuk

8 mei 2026 • Fabio Vrolijk

Meer blogitems

Training & Events

Meer training & events