Data in Pro Cycling Episode 2 | Leading the Wolfpack with Data and Vision
Geplaatst op: 13 juni 2025 • Transfer Solutions • Blog, Cases, Nieuws

In een zesdelige (Engelstalige) podcastserie bundelt De Dataloog de krachten met Wolfpack Howls, de officiële podcast van het AG Insurance Soudal en Soudal Quick-Step Pro Cycling Team. Samen met data-analist Paul van Herpt (Transfer Solutions) en hosts Phil en Walter  krijg je een uniek kijkje achter de schermen bij een van de meest innovatieve wielerteams ter wereld.

Elke aflevering draait om de rol van data en technologie in het profwielrennen: van trainingsoptimalisatie en voeding tot scouting en talentontwikkeling.

In deze aflevering spreken we met Jurgen Foré, CEO van zowel Soudal Quick-Step als AG Insurance Soudal. Hij vertelt hoe hij zijn passie voor wielrennen combineert met strategie, analytics en leiderschap. Thema’s die aan bod komen zijn de balans tussen instinct en data bij talentherkenning, het belang van cultuur en karakter naast wattages, en hoe gestructureerde performance monitoring renners helpt uit te groeien tot winnaars.

Thema: leiderschap, performance cultuur & data-driven scouting in profwielrennen
Gasten: Jurgen Foré & Paul van Herpt
Hosts: Walter van der Scheer & Phil Lowe


🔗 Luister op Spotify

🎧 Een co-productie van De Dataloog en The Wolfpack Howls

Nieuws

Meer nieuws

Blog

Accessible UX: from obligation to opportunity

23 september 2025 • David Nieuwenhuizen

Meer blogitems

Training & Events

Meer training & events